Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty ACM zhutňovací stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky ACM zhutňovací stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zhutňovací stroje provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "ACM stavební technika"
 • ACM 8.5t vibro, 1994, Tandemové válce

  ACM 8.5t vibro

  Tandemové válce
  1994 2500 h
  Ukrajina

  189 189 CZK
 • ACM CC1, Drtiče

  ACM CC1

  Drtiče

  Francie, Neuville saint-Amand

  324 324 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie ACM zhutňovací stroje, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie ACM zhutňovací stroje, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie ACM zhutňovací stroje, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.