Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Bigab stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Bigab stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledků hledání v "Bigab stavební technika"
 • Bigab 10-14, Ostatní

  Bigab 10-14

  Ostatní

  Dánsko

  Nabídněte cenu
 • Bigab T8, 2016, Ostatní komponenty

  Bigab T8 dumpervagnObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Značení CE: Ano

  Ostatní komponenty
  2016
  Švédsko, Staffanstorp

  Nabídněte cenu
 • Bigab T8, 2016, Kolová rýpadla

  Bigab T8Brutto hmotnost: 1815, Kapacita lopaty: 4e+006

  Kolová rýpadla
  2016
  Švédsko, Kungälv

  Nabídněte cenu
 • Bigab T8, 2016, Kolová rýpadla

  Bigab BT-8

  Kolová rýpadla
  2016
  Švédsko, Kungälv

  Nabídněte cenu
 • Bigab 15-19, Ostatní

  Bigab 15-19

  Ostatní

  Dánsko

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Bigab stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Bigab stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Bigab stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.