Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Kersten stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Kersten stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledků hledání v "Kersten stavební technika"
  • Kersten K, 2015, Ostatní

   Kersten K

   Ostatní
   2015
   Spojené králoství (UK)

   150 942 CZK
  • Kersten KU, 2015, Ostatní

   Kersten KU

   Ostatní
   2015
   Spojené králoství (UK)

   102 235 CZK
  • Kersten B, 2015, Ostatní

   Kersten B

   Ostatní
   2015
   Spojené králoství (UK)

   28 774 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Kersten stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Kersten stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Kersten stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.