Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty McElroy stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky McElroy stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledků hledání v "McElroy stavební technika"
  • McElroy LT0048, 2011, Rýhovače

   McElroy LT0048Výkon motoru:

   Rýhovače
   2011
   Spojené státy, North Bend, PA

   728 154 CZK
  • McElroy TracStar28, 2014, Rýhovače

   McElroy TracStar28Výkon motoru:

   Rýhovače
   2014
   Spojené státy, North Bend, PA

   680 282 CZK
  • McElroy Tracstar 412, 2007, Rýhovače

   McElroy Tracstar 412Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Výkon motoru:

   Rýhovače
   2007
   Spojené státy, Tulsa, OK

   806 260 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie McElroy stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie McElroy stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie McElroy stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.