Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Sauerburger stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Sauerburger stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Sauerburger stavební technika"
 • Sauerburger Dingo 3000, 2009, Překopávače kompostu

  Sauerburger Dingo 3000

  Překopávače kompostu
  2009
  Německo

  121 594 CZK
 • Sauerburger SH300, 2016, Mininakladače

  Sauerburger SH300Typ vozu: Kloubový, Výkon motoru: 35, Typ nosiče: Kolový

  Mininakladače
  2016
  Nizozemí

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Sauerburger stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Sauerburger stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Sauerburger stroje a zařízení pro těžbu, recyklaci a skládky, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.