Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Sumo stavebnictví - ostatní z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Sumo stavebnictví - ostatní si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavebnictví - ostatní provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledků hledání v "Sumo stavební technika"
  • Sumo TRIO, 2009, Ostatní

   Sumo TRIO

   Ostatní
   2009
   Spojené králoství (UK)

   Nabídněte cenu
  • Sumo MULTI PACK 3M, 2015, Ostatní

   Sumo MULTI PACK 3M

   Ostatní
   2015
   Spojené králoství (UK)

   189 052 CZK
  • Sumo 3M TRIO, 2015, Ostatní

   Sumo 3M TRIO

   Ostatní
   2015
   Spojené králoství (UK)

   873 769 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Sumo stavebnictví - ostatní, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Sumo stavebnictví - ostatní, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Sumo stavebnictví - ostatní, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.