Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Turbosol betonářské stroje a zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Turbosol betonářské stroje a zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz betonářské stroje a zařízení provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Turbosol stavební technika"
 • Turbosol Betonpumpe TURBOSOL BETON-MASTER BM PLUS, 2007, Betonové pumpy

  Turbosol Betonpumpe TURBOSOL BETON-MASTER BM PLUSBrutto hmotnost: 1820, Typ pohybu: Mobilní, Informace o čerpadlu: Fördervolumen: ca. 15 m³/Std. Förderdruck: ca. 80 bar

  Betonové pumpy
  2007
  Německo

  646 686 CZK
 • Turbosol Intonacatrice Miniavant, 2009, Betonové pumpy

  Turbosol Intonacatrice Miniavant

  Betonové pumpy
  2009
  Itálie

  147 466 CZK
 • Turbosol PRO H DM, 2002, Betonové pumpy

  Turbosol PRO H DMZnačení CE: Ano, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Typ pohybu: Mobilní, Typ výkonu čerpadla: Naftový

  Betonové pumpy
  2002
  Švédsko

  303 765 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Turbosol betonářské stroje a zařízení, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Turbosol betonářské stroje a zařízení, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Turbosol betonářské stroje a zařízení, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.