Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Zamo pilířová zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Zamo pilířová zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz pilířová zařízení provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledků hledání v "Zamo stavební technika"
  • Zamo 120, 2011, Hydraulická beranidla na zatloukání pilotů

   Zamo 120Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

   Hydraulická beranidla na zatloukání pilotů
   2011
   Belgie, Gistel

   43 298 CZK
  • Zamo 90, 2012, Hydraulická beranidla na zatloukání pilotů

   Zamo 90Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

   Hydraulická beranidla na zatloukání pilotů
   2012
   Belgie, Gistel

   37 885 CZK

  Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Zamo pilířová zařízení, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Zamo pilířová zařízení, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Zamo pilířová zařízení, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

  Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.