Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Breston stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Breston stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledků hledání v "Breston zemědělská technika"
 • Breston BV, Třídicí zařízení

  Breston BV

  Třídicí zařízení

  Dánsko

  36 349 CZK
 • Breston AA-10, Další nakladače, rypadla a příslušenství

  Breston AA-10Celková hmotnost: 2000

  Další nakladače, rypadla a příslušenství

  Nizozemí, MIJNSHEERENLAND, Nederland

  81 108 CZK
 • Breston 14 tone basculabil, 1990, Sklápěcí přívěs

  Breston 14 tone basculabilBrutto hmotnost: 3500, Vyrobeno ve státě: NL

  Sklápěcí přívěs
  1990
  Rumunsko, Budila

  135 180 CZK
 • Breston Z 2500 X, 2014, Třídiče brambor

  Breston Z 2500 XObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Třídiče brambor
  2014
  Nizozemí

  1 081 440 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Breston stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Breston stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Breston stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.