Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Ekengård zařízení pro pěstování brambor z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Ekengård zařízení pro pěstování brambor si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zařízení pro pěstování brambor provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Ekengård zemědělská technika"
 • Ekengård 2-rivinen Sölve 2-Rivinen istutuskone, Sázecí stroje

  Ekengård 2-rivinen Sölve 2-Rivinen istutuskoneObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Sázecí stroje

  Finsko

  18 784 CZK
 • Ekengård 4 rivinen, Sázecí stroje na brambory

  Ekengård 4 rivinenKonfigurace pohonu: S návěsem, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Pracovní šířka, řádky: 4

  Sázecí stroje na brambory

  Finsko

  70 000 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Ekengård zařízení pro pěstování brambor, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Ekengård zařízení pro pěstování brambor, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Ekengård zařízení pro pěstování brambor (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.