Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Hardinge postřikovače z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Hardinge postřikovače si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz postřikovače provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledků hledání v "Hardinge zemědělská technika"
  • Hardinge Master, 1200 ltr., 12 m., 2000, Postřikovače

   Hardinge Master, 1200 ltr., 12 m.Konfigurace pohonu: Namontovaný, Provozní šířka: 4x4 / x 2 (volitelně), Objem nádrže: 4x4 / x 2 (volitelně)

   Postřikovače
   2000
   Litva

   81 093 CZK

  Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Hardinge postřikovače, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Hardinge postřikovače, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

  Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Hardinge postřikovače (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.