Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Hiniker stroje na zpracování půdy z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Hiniker stroje na zpracování půdy si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na zpracování půdy provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledků hledání v "Hiniker zemědělská technika"
 • Hiniker 1120, Kultivátory

  Hiniker 1120

  Kultivátory

  Spojené státy, Warsaw, Indiana

  34 960 CZK
 • Hiniker 5620, 2014, Žací stroje

  Hiniker 5620

  Žací stroje
  2014
  Spojené státy, Watseka, Illinois

  659 796 CZK
 • Hiniker 1000, Řádkové kultivátory

  Hiniker 1000

  Řádkové kultivátory

  Spojené státy, Watseka, Illinois

  165 267 CZK
 • Hiniker 5620, Žací stroje

  Hiniker 5620

  Žací stroje

  Spojené státy, Winner, South Dakota

  877 186 CZK
 • Hiniker cultivator, Kultivátory

  Hiniker cultivator

  Kultivátory

  Kanada

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Hiniker stroje na zpracování půdy, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Hiniker stroje na zpracování půdy, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Hiniker stroje na zpracování půdy (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.