Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Repossi stroje na sklizeň pícnin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Repossi stroje na sklizeň pícnin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na sklizeň pícnin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Repossi zemědělská technika"
 • Repossi 350/9T, 2008, Řádkovače

  Repossi 350/9TObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Řádkovače
  2008
  Německo

  93 350 CZK
 • Repossi 6000FB BIG RIVE, 2016, Řádkovače

  Repossi 6000FB BIG RIVE

  Řádkovače
  2016
  Norsko, Ålgård

  388 436 CZK
 • Repossi 6000 FP, Řádkovače

  Repossi 6000 FPKonfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 600, Celková hmotnost: 650

  Řádkovače

  Švédsko, MASKIN VÄST AB KARLSTAD

  358 719 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Repossi stroje na sklizeň pícnin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Repossi stroje na sklizeň pícnin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Repossi stroje na sklizeň pícnin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.