Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Steketee postřikovače z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Steketee postřikovače si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz postřikovače provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Steketee zemědělská technika"
 • Steketee sneleg 3,5 meter, Další stroje na zpracování půdy a příslušenství

  Steketee sneleg 3,5 meterObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Provozní šířka: 3500

  Další stroje na zpracování půdy a příslušenství

  Nizozemí

  51 410 CZK
 • Steketee rijenspuit 3 mtr, Postřikovače

  Steketee rijenspuit 3 mtrKonfigurace pohonu: S návěsem, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: 300

  Postřikovače

  Nizozemí

  28 411 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Steketee postřikovače, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Steketee postřikovače, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Steketee postřikovače (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.