Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty VEB stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky VEB stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "VEB zemědělská technika"
 • VEB läpivirtausvaaka, Váhy a vážicí zařízení

  VEB läpivirtausvaakaObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Počet předchozích majitelů: 1

  Váhy a vážicí zařízení

  Finsko, Sipoo

  13 529 CZK
 • VEB ZT303D tractor 4x4, Traktory

  VEB ZT303D tractor 4x4Typ traktoru: Zemědělské traktory

  Traktory

  Nizozemí, Ittervoort, Nederland

  85 233 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii VEB stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie VEB stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie VEB stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.