Počet inzerátů: 1

Použité Cushman komunální stroje k prodeji

Prohlédněte si inzeráty Cushman komunální stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Cushman komunální stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz komunální stroje provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
  • Cushman Hauler PRO X, 2013, Golfové vozíkyCushman Hauler PRO XRok zahájení provozu: 2013, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

    Golfové vozíky
    2013 1 360 h
    Švédsko, Jönköping

    101 393 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

Zde je seznam použité komunální techniky z podkategorie Cushman komunální stroje, která se nabízí k prodeji. Inzeráty, splňující vaše očekávání můžete přidat do oblíbených nebo porovnat různé nabídky. Zpřesnit výsledky vyhledávání nebo změnit váš dotaz můžete volbou Nové vyhledávání, která se nalézá na začátku této stránky. Ve vyhledávacím formuláři pak vyplňte údaje jako značka, model, cena nebo stát, tím se vám zobrazí požadované inzeráty z podkategorie Cushman komunální stroje.

Mascus je největší online trh pro prodej a nákup použité techniky, nejen z podkategorie Cushman komunální stroje, ale také s další komunální a zahradnickou technikou. Máte-li jakékoli otázky týkající se nákupu a prodeje komunální techniky (např. kompaktní traktory, sekačky, zametací stroje, příslušenství ke komunálním strojům, užitková vozidla a další komunální stroje a zahradní technika), prosím neváhejte kontaktovat Mascus CZ.