Počet inzerátů: 5

Použité zařízení pro údržbu golfových a sportovních trávníků E-Z-GO txt

Níže najdete výpis všech inzerátů použitých E-Z-GO txt zařízení pro údržbu golfových a sportovních trávníků určených k prodeji. Nejnovější jsou inzeráty jsou řazeny nahoře, můžete je dále třídit podle ceny, země atd. Prohlédněte si další použité zařízení pro údržbu golfových a sportovních trávníků nebo všechny E-Z-GO txt zařízení pro údržbu golfových a sportovních trávníků tříděné dle modelu.

Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • E-Z-GO TXT, Golfové vozíky

  E-Z-GO TXT

  Golfové vozíky

  Austrálie

  125 151 CZK
 • E-Z-GO TXT, 2010, Golfové vozíky

  E-Z-GO TXT PDSObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Golfové vozíky
  2010 1 550 h
  Nizozemí

  Nabídněte cenu
 • E-Z-GO TXT, 2007, Golfové vozíky

  E-Z-GO TXT PPSPoslední kontrola: before delivery, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Počet předchozích majitelů: 1, Brutto hmotnost: 500, Maximální rychlost: 25, Pohon kol: 2 WD, Výkon motoru: 3, Velikost přední pneumatiky: 18 x 8.50 - 8, Velikost zadní pneumatiky: 18 x 8.50 - 8, Dopravní rozměry (DxŠxV): 240 x 120 x 170

  Golfové vozíky
  2007 1 250 h
  Nizozemí, Naarden

  58 968 CZK
 • E-Z-GO TXT, Golfové vozíky

  E-Z-GO TXTPDSObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Golfové vozíky
  2 629 h
  Nizozemí

  Nabídněte cenu
 • E-Z-GO TXT, Golfové vozíky

  E-Z-GO TXT GolfcarStav předních pneumatik: AIR%, Stav zadních pneumatik: AIR%

  Golfové vozíky

  Nizozemí, Amsterdam

  Nabídněte cenu

Zde je seznam použité komunální techniky z podkategorie E-Z-GO txt zařízení pro údržbu golfových a sportovních trávníků, která se nabízí k prodeji. Inzeráty, splňující vaše očekávání můžete přidat do oblíbených nebo porovnat různé nabídky. Zpřesnit výsledky vyhledávání nebo změnit váš dotaz můžete volbou Nové vyhledávání, která se nalézá na začátku této stránky. Ve vyhledávacím formuláři pak vyplňte údaje jako značka, model, cena nebo stát, tím se vám zobrazí požadované inzeráty z podkategorie E-Z-GO txt zařízení pro údržbu golfových a sportovních trávníků.

Mascus je největší online trh pro prodej a nákup použité techniky, nejen z podkategorie E-Z-GO txt zařízení pro údržbu golfových a sportovních trávníků, ale také s další komunální a zahradnickou technikou. Máte-li jakékoli otázky týkající se nákupu a prodeje komunální techniky (např. kompaktní traktory, sekačky, zametací stroje, příslušenství ke komunálním strojům, užitková vozidla a další komunální stroje a zahradní technika), prosím neváhejte kontaktovat Mascus CZ.