Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 5

  Použité Holso komunální stroje k prodeji

  Prohlédněte si inzeráty Holso komunální stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Holso komunální stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz komunální stroje provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Holsø Fingerklipper, KřovinořezyHolsø Fingerklipper

   Křovinořezy

   Dánsko

   76 085 CZK
  • Holsø HGR-2,5D, Další komunální strojeHolsø HGR-2,5D

   Další komunální stroje

   Dánsko, Bjerringbro

   9 338 CZK
  • Holsø 2.5 M, 2019, Další komunální strojeHolsø 2.5 MObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

   Další komunální stroje
   2019
   Dánsko, Glamsbjerg

   7 263 CZK
  • Holsø 2,5M Dobb. Gårdrive, 2019, Další komunální strojeHolsø 2,5M Dobb. GårdriveObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

   Další komunální stroje
   2019
   Dánsko, Glamsbjerg

   12 796 CZK
  • Holsø 150 CM, Zametací strojeHolsø 150 CM

   Zametací stroje

   Dánsko

   86 460 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

  Zde je seznam použité komunální techniky z podkategorie Holso komunální stroje, která se nabízí k prodeji. Inzeráty, splňující vaše očekávání můžete přidat do oblíbených nebo porovnat různé nabídky. Zpřesnit výsledky vyhledávání nebo změnit váš dotaz můžete volbou Nové vyhledávání, která se nalézá na začátku této stránky. Ve vyhledávacím formuláři pak vyplňte údaje jako značka, model, cena nebo stát, tím se vám zobrazí požadované inzeráty z podkategorie Holso komunální stroje.

  Mascus je největší online trh pro prodej a nákup použité techniky, nejen z podkategorie Holso komunální stroje, ale také s další komunální a zahradnickou technikou. Máte-li jakékoli otázky týkající se nákupu a prodeje komunální techniky (např. kompaktní traktory, sekačky, zametací stroje, příslušenství ke komunálním strojům, užitková vozidla a další komunální stroje a zahradní technika), prosím neváhejte kontaktovat Mascus CZ.