Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Použité kompaktní traktory John Deere x475

  Níže najdete výpis všech inzerátů použitých John Deere x475, X 475 kompaktní traktory určených k prodeji. Nejnovější inzeráty jsou řazeny nahoře, můžete je dále třídit podle ceny, země atd. Prohlédněte si další použité kompaktní traktory nebo všechny tříděné dle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • John Deere X 475, 2006, Kompaktní traktory

   John Deere X475Výkon motoru: 23, Stav předních pneumatik: RearTyreCondition%, Velikost přední pneumatiky: RearTyreSize

   Kompaktní traktory
   2006 837 h
   Spojené státy, Assumption, IL

   85 252 CZK
  • John Deere X 475, 2003, Kompaktní traktory

   John Deere X475Výkon motoru: 23, Stav předních pneumatik: RearTyreCondition%, Velikost přední pneumatiky: RearTyreSize

   Kompaktní traktory
   2003 509 h
   Spojené státy, Corning, AR

   79 568 CZK

  Zde je seznam použité komunální techniky z podkategorie John Deere x475, X 475 kompaktní traktory, která se nabízí k prodeji. Inzeráty, splňující vaše očekávání můžete přidat do oblíbených nebo porovnat různé nabídky. Zpřesnit výsledky vyhledávání nebo změnit váš dotaz můžete volbou Nové vyhledávání, která se nalézá na začátku této stránky. Ve vyhledávacím formuláři pak vyplňte údaje jako značka, model, cena nebo stát, tím se vám zobrazí požadované inzeráty z podkategorie John Deere x475, X 475 kompaktní traktory.

  Mascus je největší online trh pro prodej a nákup použité techniky, nejen z podkategorie John Deere x475, X 475 kompaktní traktory, ale také s další komunální a zahradnickou technikou. Máte-li jakékoli otázky týkající se nákupu a prodeje komunální techniky (např. kompaktní traktory, sekačky, zametací stroje, příslušenství ke komunálním strojům, užitková vozidla a další komunální stroje a zahradní technika), prosím neváhejte kontaktovat Mascus CZ.