Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 3

  Použité zametací stroje Lay-Mor 8hc

  Níže najdete výpis všech inzerátů použitých Lay-Mor 8hc zametací stroje určených k prodeji. Nejnovější jsou inzeráty jsou řazeny nahoře, můžete je dále třídit podle ceny, země atd. Prohlédněte si další použité zametací stroje nebo všechny Lay-Mor 8hc zametací stroje tříděné dle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Lay-Mor 8HC, 2000, Zametací stroje

   Lay-Mor 8HCBrutto hmotnost: Ne

   Zametací stroje
   2000 1 668 h
   Spojené státy, Charleston, South Carolina

   143 929 CZK
  • Lay-Mor 8HC, 2006, Zametací stroje

   Lay-Mor 8HC

   Zametací stroje
   2006 1 319 h
   Spojené státy, Syracuse, NY

   232 500 CZK
  • Lay-Mor 8HC, 2007, Zametací stroje

   Lay-Mor 8HCBrutto hmotnost: Ne

   Zametací stroje
   2007 629 h
   Spojené státy, Medley, Florida

   Nabídněte cenu

  Zde je seznam použité komunální techniky z podkategorie Lay-Mor 8hc zametací stroje, která se nabízí k prodeji. Inzeráty, splňující vaše očekávání můžete přidat do oblíbených nebo porovnat různé nabídky. Zpřesnit výsledky vyhledávání nebo změnit váš dotaz můžete volbou Nové vyhledávání, která se nalézá na začátku této stránky. Ve vyhledávacím formuláři pak vyplňte údaje jako značka, model, cena nebo stát, tím se vám zobrazí požadované inzeráty z podkategorie Lay-Mor 8hc zametací stroje.

  Mascus je největší online trh pro prodej a nákup použité techniky, nejen z podkategorie Lay-Mor 8hc zametací stroje, ale také s další komunální a zahradnickou technikou. Máte-li jakékoli otázky týkající se nákupu a prodeje komunální techniky (např. kompaktní traktory, sekačky, zametací stroje, příslušenství ke komunálním strojům, užitková vozidla a další komunální stroje a zahradní technika), prosím neváhejte kontaktovat Mascus CZ.