Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Použité zametací stroje Rosco sweep pro

  Níže najdete výpis všech inzerátů použitých Rosco sweep pro zametací stroje určených k prodeji. Nejnovější inzeráty jsou řazeny nahoře, můžete je dále třídit podle ceny, země atd. Prohlédněte si další použité zametací stroje nebo všechny tříděné dle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Rosco SWEEP PRO, 1992, Zametací stroje

   Rosco SWEEP PROBrutto hmotnost: Ne

   Zametací stroje
   1992
   Mexico, Cuauhtemoc, Chihuahua

   397 841 CZK
  • Rosco SWEEP PRO, 2016, Zametací stroje

   Rosco SWEEPPRO

   Zametací stroje
   2016 1 092 h
   Spojené státy, Asheville, NC

   1 351 524 CZK

  Zde je seznam použité komunální techniky z podkategorie Rosco sweep pro zametací stroje, která se nabízí k prodeji. Inzeráty, splňující vaše očekávání můžete přidat do oblíbených nebo porovnat různé nabídky. Zpřesnit výsledky vyhledávání nebo změnit váš dotaz můžete volbou Nové vyhledávání, která se nalézá na začátku této stránky. Ve vyhledávacím formuláři pak vyplňte údaje jako značka, model, cena nebo stát, tím se vám zobrazí požadované inzeráty z podkategorie Rosco sweep pro zametací stroje.

  Mascus je největší online trh pro prodej a nákup použité techniky, nejen z podkategorie Rosco sweep pro zametací stroje, ale také s další komunální a zahradnickou technikou. Máte-li jakékoli otázky týkající se nákupu a prodeje komunální techniky (např. kompaktní traktory, sekačky, zametací stroje, příslušenství ke komunálním strojům, užitková vozidla a další komunální stroje a zahradní technika), prosím neváhejte kontaktovat Mascus CZ.