Teknamotor Hammer mill Skorpion 800

NABÍDNĚTE CENU
Video Teknamotor Hammer mill Skorpion 800
ZÁKLADNÍ INFORMACE
KategorieDalší
Značka/modelTeknamotor Hammer mill Skorpion 800
Rok výroby2019
Stát
Mascus ID36582D11
INFORMACE O CENĚ
Cena bez DPHNabídněte cenu
PODROBNOSTI
Přídavná zařízeníHammer mill Skorpion 800 is designed for disintegrating chips and other pre-shredded wood waste as well as straw, hay, paper, corn etc into a very small fraction.

Charge hopper measuring 500 mm in width and 200 mm height allows vertical drop feeding of charge material. The cutting system of this mill consists of a drum with 90 hammer knives. Configuration of the appropriate number of blades and the diameter of holes in the screen determine regularity and size of the final product.

The mill is equipped with a control switchbox performing the functions of switching on and off, operation and overload control; additionally it can be also provided with a special electronic system of duty control - this anti-stress system protects the cutting group against excessive load through temporary stopping the in-feeding. The machine is driven by a 75 kW electric motor.
Další informaceKladivový mlýn Skorpion 800 je určen pro drcení štěpky a jiného předrozdrceného dřevného odpadu, jakož i slámy, sena, papíru, obilí na velmi jemné frakce.

Násypný koš o rozměrech 500 mm (šířka) a 200 mm (výška) umožňuje vertikální podávání materiálu. Řídicí systém mlýnu tvoří řídicí skříň, realizující funkce zapínání, kontroly práce, kontroly přetížení a vypínání pohonu. Řezný systém zařízení tvoří buben s 90 sekacími noži. Opakovatelnost, jakož i velikost získávané frakce závisí na průměru děr použitého síta. Mlýn je poháněn elektromotorem o výkonu 75 nebo 95 kW. Mlýn Skorpion 800 je vybaven elektronickým systémem kontroly práce, jež automaticky zabráňuje přetížení sekací soustavy, a to občasným zastavením podávací soustavy.

Mlýn Skorpion 800 může spolupracovat s pásovými a šnekovými dopravníky. Základní soustavu zařízení tvoří mlýn, řídicí skříň, plnicí dopravník, jakož i dle opce sací – výtlačný ventilátor, jehož pomocí je realizován odběr hotového produktu. Získaný produkt je ideální materiál určený jako surovina pro technologickou výrobu briket a pelet nebo pro spalování v práškových pecích.

Rozměry (délka x šířka x výška) 1270 (5700)* x 2000 x 2150 [mm]
Hmotnost 1990 (2450)* [kg]
Počet kladiv 90 + 12 opěrných
Šířka štěpky do 12 – regulovatelná pomocí síta [mm]
Rozměry vstupu (šířka x výška) 500 x 200 [mm]
Průměr sekacího bubnu 685 – práce 835 [mm]
Otáčky sekacího bubnu 1480 [rpm]
Způsob plnění pásový dopravník – 5,2 metry
Výkon hlavního motoru 75 nebo 90 [kW]
Výkon motoru u dopravníku 1,5 [kW]
()* - Rozměry a hmotnost s podavačem

Standardní vybavení:
-řídicí skříň
-plnicí podavač
-elektronický systém proti přetížení

Teknamotor Sp. z o.o.

+48 ...UKÁZAT
Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
Poslat email

Kontaktní osoba

 • TOMASZ SZCZEPANIAK

  Teknamotor Sp. z o.o.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • Jazyky: Německy, Anglicky, Španělsky, Francouzsky, Polsky, Rusky, Ukrajina
  • ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polsko

Společnost

TEKNAMOTOR SP. Z O.O.
10
AKTIVNÍCH LET NA MASCUS

Podobné značky

Název značkyPočet inzerátů
John Deere1057
Timberjack481
Ponsse452
Valmet407
Caterpillar346

Na Mascus CZ můžete nalézt Teknamotor Hammer mill Skorpion 800 v kategorii iné. Cena tohoto stroje je - a byl vyroben v roce 2019. Tento Teknamotor Hammer mill Skorpion 800 se nachází v: -, Polsko. Na Mascus CZ můžete najít nejen Teknamotor Hammer mill Skorpion 800, ale mnohem více ostatních modelů z kategorie iné.