Teknamotor Skorpion 250 EB Trommelhacker Holzhacker

NABÍDNĚTE CENU
ZÁKLADNÍ INFORMACE
KategorieŠtěpkovače
Značka/modelTeknamotor Skorpion 250 EB Trommelhacker Holzhacker
Rok výroby2019
Stát
Mascus IDC7D44A24
INFORMACE O CENĚ
Cena bez DPHNabídněte cenu
PODROBNOSTI
Servisní knížkaAno
Přídavná zařízeníSkorpion 250 EB ist stationärer Trommelhacker, konzipiert für das Hacken der Schwarten von glatten Flächen, Rundhölzern, verschiedenen Abfällen aus den Sägewerken und Möbelindustrie bis 250 mm Breite und 100 mm Höhe. Das Steuerugssystem des Trommelhackers bildet der Steuerungsschrank, der die Funktion der Einschaltung, Steuerung, Kontrolle der Überlastung und Ausschaltung ausübt.

Schneidgruppe bildet der Trommel mit zwei, drei oder eventuell vier Schneidmesser. Die Anwendung des Siebes in der Konstruktion des Holzhackers garantiert hohe Regularität der Hackschnitzel.

Konfiguration entsprechender Anzahl der Messer auf dem Trommel mit entsprechender Siebgröße ermöglicht Herstellung des Hackguts von bestimmten Abmessungen.
Další informaceŠtěpkovač Skorpion 250 EB je stacionární bubnový štěpkovač, určený pro drcení odřezků s rovným povrchem, kulatiny, různého odpadu z pilářské a nábytkářské výroby o šířce do 250 mm.

Systém řízení drtiče je založen na řídicí skříni, jež realizuje funkce zapínání, kontroly práce, kontroly přetížení a vypínání pohonu.

U tohoto zařízení je systém řezání na bubnu s 2 nebo 3 noži a jedním podpůrným nožem. Nože jsou vyrobeny z nástrojové oceli odolné proti otupení, což značí dlouhou životnost. Počet nožů na bubnu a průměr otvorů síta umožňuje získání požadované velikosti štěpek. Materiál k zpracování je do hrdla štěpkovače dopravován pomocí dvou ozubených válců poháněných motoreduktory.

Štěpkovač je vybaven hlavním nízkootáčkovým elektromotorem. Na rozdíl od vysokorychlostních elektromotorů je stabilnější v provozu a má vyšší točivý moment. Při stejném výkonu motoru dosahuje většího přenosu energie díky zvětšení průměru řemenice na hlavním motoru - zvyšuje se životnost klínových řemenů. Pohon zařízení je elektrický s kapacitou 30 kW.

Tento štěpkovač je vybaven elektronickým systém kontroly práce, jež automatický zabráňuje přetížení sekací soustavy, a to časovým pozastavením podávací soustavy.

Štěpkovač Skorpion 250 EB může spolupracovat jak s pásovými, tak i vibračními dopravními podávacími systémy. Základní soupravu zařízení tvoří drtič, řídicí skříň,, nakládací dopravník a dopravník pro odběr produktu.

Vyrobená štěpka se může použit pro přímé spalování v kotlích nebo jako surovina pro výrobu papíru, nábytkářských desek, jakož i po sekundárním rozdrcení v kladivovém mlýně pro výrobu briket a pelet.

Rozměry (délka x šířka x výška) 1950 x 900 x 1260 (+400)* [mm]
Hmotnost 1280** [kg]
Počet nožů 2 řezací + 1 opěrný; 3 řezací + 1 opěrný
Rychlost podávání do 31 [bm/min]
Výkon stroje do 10 [m3/h]
Šířka štěpky od 20 do 30; od 15 do 25 [mm]
Rozměry vstupního hrdla (šířka x výška) 250 x 100 [mm]
Průměr řezacího bubnu 420 [mm]
Způsob podávání (posunu materiálu) pásový nebo vibrační dopravník
Výkon podávacích motorů 30 [kW]
Výkon podávacích motorů 2 ks x 1,1 (1,5) [kW]
Výkon motoru u dopravníku pro odběr hotového produktu 1,1 (1,5) [kW]

()* rám podstavce.
()** - hmotnost závisí na vybavení štěpkovače.

Standardní vybavení:
- řídicí skříň
- elektronický systém proti přetížení

Opce vybavení:
- plnicí podavač
- podavač pro odběr produktu
- regulace rychlosti podávání

Teknamotor Sp. z o.o.

+48 ...UKÁZAT
Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
Poslat email

Kontaktní osoba

 • TOMASZ SZCZEPANIAK

  Teknamotor Sp. z o.o.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • Jazyky: Německy, Anglicky, Španělsky, Francouzsky, Polsky, Rusky, Ukrajina
  • ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polsko

Společnost

TEKNAMOTOR SP. Z O.O.
10
AKTIVNÍCH LET NA MASCUS

Podobné značky

Název značkyPočet inzerátů
John Deere1057
Timberjack481
Ponsse452
Valmet407
Caterpillar346

Na Mascus CZ můžete nalézt Teknamotor Skorpion 250 EB Trommelhacker Holzhacker v kategorii štěpkovače. Cena tohoto stroje je - a byl vyroben v roce 2019. Tento Teknamotor Skorpion 250 EB Trommelhacker Holzhacker se nachází v: -, Polsko. Na Mascus CZ můžete najít nejen Teknamotor Skorpion 250 EB Trommelhacker Holzhacker, ale mnohem více ostatních modelů z kategorie štěpkovače. Podrobnosti - Servisní knížka: Ano