Teknamotor Skorpion 250R

NABÍDNĚTE CENU
Video Teknamotor Skorpion 250R
ZÁKLADNÍ INFORMACE
KategorieŠtěpkovače
Značka/modelTeknamotor Skorpion 250R
Rok výroby2019
Zvláštní možnostiNové/nepoužité
Stát
Mascus ID93477F90
INFORMACE O CENĚ
Cena bez DPHNabídněte cenu
PODROBNOSTI
Servisní knížkaAno
Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte)5
Celková hmotnost960 kg
Dopravní rozměry (DxŠxV)2500 x 2030 x 2560
mm
Přídavná zařízeníDer Holzhacker Skorpion 250 R zerkleinert Baumstämme und Äste mit hohem Grünanteil bis Durchmesser 250 mm. Skorpion 250 R ist Scheibenhacker mit pneumatischem System des Auswerfens von Hackschnitzeln auf der Scheibe. Die Hackschnitzel werden durch das um 360º drehbare Auslaufrohr in belibiege Richtung ausgeworfen. Der Holzhacker mit Dreipunktanbau ist zur Arbeit mit Schlepper min. 80 PS vorgesehen. Die Schneidgruppe besteht aus der Scheibe mit den angeschraubten beiderseitig geschliffenen Schneidmessern. Der Antrieb wird über die Zapfwelle des Schleppers mit 540 U/min übertragen. Der Holzhacker ist mit dem hydraulischen Antriebssystem der Einzugswalzen ausgerüstet, das mit eigener Hydraulikpumpe angetrieben wird.

Im Standard ist der Holzhacker mit elektronischem Kontrollsystem No-Stress ausgerüstet, das automatisch die Überlastung des Antriebssystems durch momentanes Anhalten des Einzugs verhindert.
Další informaceŠtěpkovač Skorpion 250 R je strojní zařízení sloužící ke štěpkování větví, kmenů stromů a dřevěné kulatiny, a také dřevného odpadu o průměru do 250 mm.

Skorpion 250 R je talířový štěpkovač s pneumatickým systémem vyhazování na talíři. Štěpka je vyhazována otočným komínem, jež se otáčí o 360° vůči podvozku. Tato sekačka s tříbodovým systémem závěsů je určena pro spolupráci se zemědělským traktorem o výkonu min. 80 KM. Řezný systém tvoří kotouč s 2 nebo 3 řezacími noži (oboustranně broušenými). Pohon je řešen přes kardan traktoru (540 ot./min). Tento štěpkovač je vybaven hydraulickým pohonem válců pro posun materiálu, jež je napájen z vlastního hydraulického systému.

K standardní výbavě štěpkovače patří nejmodernější elektronický systém No-stress dostupný na evropském trhu. Systém No-stress řídí provoz štěpkovače během procesu řezání a reguluje přetížení hnací soustavy automatickým dočasným zastavením podávací soustavy. Standardní funkcí je kromě pauzy - zastavení také zpětný chod - krátkodobé vytažení dřeva kvůli dalšímu odlehčení řezací soustavy v okamžiku přetížení. Nastavitelný software odlehčovacího systému No-stress umožňuje jednoduše změnit nastavení provozu stroje a přizpůsobit individuálním potřebám. Program "silné dříví" a "tenké dříví" umožňuje rychlou změnu provozního režimu štěpkovače kvůli přizpůsobení momentálně štěpenému materiálu a efektivnějšímu provozu štěpkovače. Tento systém má vestavěné počítadlo provozních hodin.

Vyrobená štěpka může se použit pro přímé spalování v kotlích, pro kompostování, pro dekorační účely, jakož i po sekundárním rozdrcení v kladivovém mlýně jako surovina pro výrobu briket a pelet.

Rozměry (délka x šířka x výška) 2500 x 2030 x 2560 [mm]
Hmotnost 960 [kg]
Průměr větví Max. průměr štěpkovaného materiálu 250 [mm]
Počet nožů 2 nebo 3 řezací + 2 opěrné
Rychlost podávání do 42 [bm/min]
Výkon stroje do 18[m3/h]
Šířka štěpky od 9 do 14 [mm]
Způsob podávání (posunu materiálu) hydraulický podavač
Průměr řezacího talíře 800 [mm]
Rozměry vstupu hrdla (šířka x výška) 420 x 255 [mm]
Minimální výkon traktoru 80 [KM]

Standardní vybavení:
-regulace výšky vyhazování štěpky
-otočný komín 360º
-hřídel převodu výkonu
-vlastní hydraulický rozvod
-systém No-stress

Opce vybavení:
-prodloužení výfukové roury

Teknamotor Sp. z o.o.

+48 ...UKÁZAT
Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
Poslat email

Kontaktní osoba

 • TOMASZ SZCZEPANIAK

  Teknamotor Sp. z o.o.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • +48 ...UKÁZAT
   Při kontaktu s prodávajícím uveďte prosím Mascus.
  • Jazyky: Německy, Anglicky, Španělsky, Francouzsky, Polsky, Rusky, Ukrajina
  • ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polsko

Společnost

TEKNAMOTOR SP. Z O.O.
9
AKTIVNÍCH LET NA MASCUS

Podobné značky

Název značkyPočet inzerátů
John Deere1057
Timberjack481
Ponsse452
Valmet407
Caterpillar346

Na Mascus CZ můžete nalézt Teknamotor Skorpion 250R v kategorii štěpkovače. Cena tohoto stroje je - a byl vyroben v roce 2019. Tento Teknamotor Skorpion 250R se nachází v: -, Polsko. Na Mascus CZ můžete najít nejen Teknamotor Skorpion 250R, ale mnohem více ostatních modelů z kategorie štěpkovače. Podrobnosti - Servisní knížka: Ano, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Celková hmotnost: 960 kg, Dopravní rozměry (DxŠxV): 2500 x 2030 x 2560 mm