Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 3

  Použité speciální aplikace Caterpillar r80

  Zde je přehled všech aktuálně dostupných použitých vozíků značky Caterpillar r80, R 80 speciální aplikace na prodej. Inzeráty můžete klepnutím na šipky dole třídit podle ceny, roku výroby, země a dalších vlastností. Najdete zde také výpis dalších použitých nebo všechny seskupené podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Caterpillar R 80, Terénní vysokozdvižné vozíkyCaterpillar R80

   Terénní vysokozdvižné vozíky

   Spojené státy, Madera, California

   Nabídněte cenu
  • Caterpillar R 80, 1990, Terénní vysokozdvižné vozíkyCaterpillar R80

   Terénní vysokozdvižné vozíky
   1990
   Spojené státy, Madera, California

   Nabídněte cenu
  • Caterpillar R 80, 1990, Terénní vysokozdvižné vozíkyCaterpillar R80

   Terénní vysokozdvižné vozíky
   1990
   Spojené státy, Brighton, Colorado

   247 530 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie Caterpillar r80, R 80 speciální aplikace, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie Caterpillar r80, R 80 speciální aplikace nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie Caterpillar r80, R 80 speciální aplikace, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).