Konecranes SMV SL20-1200A - Sago Top Quality
Tisk
INFO
Kategorie
Dieselové vozíky
Značka/model
Rok výroby
1998
Najeté motohodiny
13049 h
Stát
Německo
Obecný stupeň
Mascus ID
33E76DC1
Skladové č.
4186low
Nosnost
20000 kg
Výška zdvihu
4000 mm
Zvedací zařízení
Simplex
Vzdálenost těžiště
1200 mm
Typ pneumatik
Super elastic
Délka vidlice
2400 mm
Stavební výška
3900 mm
Kabina
Celokabina
Motor
Diesel
Velikost přední pneumatiky
Velikost zadní pneumatiky
Celková hmotnost
36400 kg
Dopravní rozměry (DxŠxV)
5900 x 3300 x 3900 mm