Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1

  Použité další JCB 8018

  Zde je přehled všech aktuálně dostupných použitých vozíků značky JCB 8018 další na prodej. Inzeráty můžete klepnutím na šipky dole třídit podle ceny, roku výroby, země a dalších vlastností. Najdete zde také výpis dalších použitých nebo všechny seskupené podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • JCB 8018, 2014, DalšíJCB 801.8 MINI DIGGERObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Typ pohonu: Další, Volný zdvih: Ne, Typ přídavného zařízení: Ne

   Další
   2014 1 435 h
   Spojené králoství (UK)

   369 629 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie JCB 8018 další, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie JCB 8018 další nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie JCB 8018 další, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).