Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1

  Použité vysokozdvižné vozíky JCB tm310

  Zde je přehled všech aktuálně dostupných použitých vozíků značky JCB tm310, TM 310 vysokozdvižné vozíky na prodej. Inzeráty můžete klepnutím na šipky dole třídit podle ceny, roku výroby, země a dalších vlastností. Najdete zde také výpis dalších použitých nebo všechny seskupené podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • JCB TM 310, 2010, DalšíJCB TM310Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Typ pohonu: Naftový, Nosnost: 3200, Vzdálenost těžiště: 50, Výška zdvihu: 520, Volný zdvih: Ne, Zvedací zařízení: Jiné

   Další
   2010 2 605 h
   Spojené králoství (UK)

   913 076 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie JCB tm310, TM 310 vysokozdvižné vozíky, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie JCB tm310, TM 310 vysokozdvižné vozíky nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie JCB tm310, TM 310 vysokozdvižné vozíky, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).