Počet inzerátů: 1

Použité stohovací vozíky Jungheinrich ece310

Zde je přehled všech aktuálně dostupných použitých vozíků značky Jungheinrich ece310, ECE 310 stohovací vozíky na prodej. Inzeráty můžete klepnutím na šipky dole třídit podle ceny, roku výroby, země a dalších vlastností. Najdete zde také výpis dalších použitých nebo všechny seskupené podle modelu.

Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
  • Jungheinrich ECE 310, 2005, Ručně vedené vysokozdvižné vozíkyJungheinrich ECE310Typ pohonu: Elektrický, Nosnost: 1000, Stavební výška: 167

    Ručně vedené vysokozdvižné vozíky
    2005 616 h
    Norsko

    62 242 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie Jungheinrich ece310, ECE 310 stohovací vozíky, která je k dispozici na prodej.

Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie Jungheinrich ece310, ECE 310 stohovací vozíky nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie Jungheinrich ece310, ECE 310 stohovací vozíky, která vás konkrétně zajímá.

Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).