Počet inzerátů: 14

Stohovací vozíky Jungheinrich ejc216

Zde je přehled všech aktuálně dostupných použitých vozíků značky Jungheinrich ejc216, EJC 216, EJC 216 Z stohovací vozíky na prodej. Inzeráty můžete klepnutím na šipky dole třídit podle ceny, roku výroby, země a dalších vlastností. Najdete zde také výpis dalších použitých nebo všechny seskupené podle modelu.

Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka

Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie Jungheinrich ejc216, EJC 216, EJC 216 Z stohovací vozíky, která je k dispozici na prodej.

Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie Jungheinrich ejc216, EJC 216, EJC 216 Z stohovací vozíky nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie Jungheinrich ejc216, EJC 216, EJC 216 Z stohovací vozíky, která vás konkrétně zajímá.

Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).