Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 6

  Skladové čistící stroje Karcher hd5

  Zde je přehled všech aktuálně dostupných použitých vozíků značky Karcher hd5, HD 5/15 CX, HD 5/15 CX Plus, HD 5/12 CX skladové čistící stroje na prodej. Inzeráty můžete klepnutím na šipky dole třídit podle ceny, roku výroby, země a dalších vlastností. Najdete zde také výpis dalších použitých nebo všechny seskupené podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie Karcher hd5, HD 5/15 CX, HD 5/15 CX Plus, HD 5/12 CX skladové čistící stroje, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie Karcher hd5, HD 5/15 CX, HD 5/15 CX Plus, HD 5/12 CX skladové čistící stroje nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie Karcher hd5, HD 5/15 CX, HD 5/15 CX Plus, HD 5/12 CX skladové čistící stroje, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).