Linde H20T-01/600
Tisk
INFO
Kategorie
LPG vozíky
Značka/model
Linde H20T-01/600
Rok výroby
2022
Najeté motohodiny
949 h
Stát
Německo
Obecný stupeň
Mascus ID
99B4A3E4
11113
Nosnost
2000 kg
Vzdálenost těžiště
600 mm
Výška zdvihu
5060 mm
Volný zdvih
1500 mm
Zvedací zařízení
Triplex
Kabina
Celokabina
Typ pneumatik
Super elastic
Motor
Gas
Dopravní rozměry (DxŠxV)
0 x 0 x 0 mm
Stav předních pneumatik
80 - 100%
Stav zadních pneumatik
80 - 100%