Linde H30T/1202 Container Cabin / Steer Control
Nabídněte cenu
FavoriteOblíbená
sharePodíl
Save searchUložit vyhledávání
Tisk
INFO
Kategorie
LPG vozíky
Značka/model
Rok výroby
2023
Najeté motohodiny
69 h
Umístění stroje
Rae vald
Stát
Estonsko
Obecný stupeň
1
Mascus ID
162C9DD2
PODROBNOSTI
Skladové č.
WB23EE046
Výrobní číslo
H21202M01058
Počet kol
4
Nosnost
3000 kg
Výška zdvihu
4680 mm
Volný zdvih
1395 mm
Stavební výška
2222 mm
Zvedací zařízení
Triplex
Typ přídavného zařízení
Boční posuv
Délka vidlice
1150 mm
Kabina
Celokabina
Typ pneumatik
Super elastic
Celková hmotnost
4983 kg
Velikost přední pneumatiky
27x10-12
Velikost zadní pneumatiky
23x9-10
Vyrobeno ve státě
Německo
Další informace
Suunavalikuga versioon, Linde Steer Control - roolimine vasakul käetoel asuva minirooli abil, Elastikrehvid ees 27x10-12, taga 23x9-10, Ees pikendatud porilauad, Tagaratste porikaitsmed, Masti kaldenurga mälu, Kahvlite kannast maast 30 mm, PVC iste, Täiskabiin koos soojendusega, kõrgus 2222 mm (Container Cabin), Päikesesirm esi katuseklaasil, Roolisammas 4 suunas liigutatav, Sisepeegel, Välipeeglid, Raadio, A4 paberialus, Linde kahe joystikuga hüdrofunktsioonide juhtimine, 2 LED töötuld ees, VertiLight töötuled mastil, 1 LED töötuli taga, 7'' info multifunkstionaalne ekraan, Kauba kaalu indikaator, 12V toide kabiinis, USB toide käetoe sees, Hüdroakumulaator, RFID kaardi/kiibiga tõstuki käivitus, GPRS andmeside, andmete analüüs, Tagurdamisel helisignaal, Vilkur, BlueSpot märgutuli taga, Kõrgendatud õhuvõtt, Hüdrostaadi peenfilter, Heitgaaside ülevalt väljalase Single pedal system, Parking brake manual, Anti-spray mudflaps front / rear, Single Preselection Mast Tilt, PVC seat, Height adj. steering column, Internal Mirror, External Mirrors right/left, A4 Clipboard illuminated, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., Working lamps pos. 1+2 LED, VertiLight pos. 5+6, Working lamps pos. 8 LED, Multifunction Display 7", Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, access control RFID, Flashing beacon beneath OHG, BlueSpot position 7, Hydr. accumulator on OHG, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted