Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Použité paletové vozíky Manitou ep 22

  Zde je přehled všech aktuálně dostupných použitých vozíků značky Manitou ep 22, EP22M PFF, EP22 paletové vozíky na prodej. Inzeráty můžete klepnutím na šipky dole třídit podle ceny, roku výroby, země a dalších vlastností. Najdete zde také výpis dalších použitých nebo všechny seskupené podle modelu.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Manitou EP22M PFF, 2014, Nízkozdvižný vozík s plošinouManitou EP22M PFFObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Typ pohonu: Elektrický, Nosnost: 2200, Výška zdvihu: 21, Délka vidlice: 115, Voltáž baterie: 24, Dobíjecí voltáž: 24

   Nízkozdvižný vozík s plošinou
   2014
   Švédsko, Hestra

   113 373 CZK
  • Manitou EP22, 2020, Nízkozdvižný vozík s plošinouManitou EP 22Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Typ pohonu: Elektrický, Nosnost: 2200, Výška zdvihu: 21, Zvedací zařízení: Simplex, Voltáž baterie: 24

   Nízkozdvižný vozík s plošinou
   2020
   Švédsko, Hestra

   Nabídněte cenu
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie Manitou ep 22, EP22M PFF, EP22 paletové vozíky, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie Manitou ep 22, EP22M PFF, EP22 paletové vozíky nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie Manitou ep 22, EP22M PFF, EP22 paletové vozíky, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).