Počet inzerátů: 16

Použité mostové a portálové jeřáby

Kompletní výpis inzerátů strojů pro manipulaci s materiálem v kategorii mostové a portálové jeřáby naleznete níže. Použijte prosím tlačítko "Nové vyhledávání" pro konkrétnější vyhledávání v podkategorii strojů typu mostové a portálové jeřáby, nebo pro hledání další techniky určené k manipulaci s materiálem.

Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka

Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie mostové a portálové jeřáby, která je k dispozici na prodej.

Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie mostové a portálové jeřáby nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie mostové a portálové jeřáby, která vás konkrétně zajímá.

Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).