Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Použité nabíječky

  Kompletní výpis inzerátů strojů pro manipulaci s materiálem v kategorii nabíječky naleznete níže. Použijte prosím tlačítko "Nové vyhledávání" pro konkrétnější vyhledávání v podkategorii strojů typu nabíječky, nebo pro hledání další techniky určené k manipulaci s materiálem.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Kalmar Outer mast, 2005, Nabíječky

   Kalmar Outer mast

   Nabíječky
   2005
   Belgie

   Nabídněte cenu
  • Nuova Elettra SW2B Laddare, 2017, Nabíječky

   Nuova Elettra SW2B LaddareCelková hmotnost: 4.5, Dopravní rozměry (DxŠxV): 0.3x0.15x0.11, Vyrobeno ve státě: IT

   Nabíječky
   2017
   Švédsko, Västervik

   8 493 CZK

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie nabíječky, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie nabíječky nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie nabíječky, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).