Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1

  Použité čističe koberců

  Kompletní výpis inzerátů strojů pro manipulaci s materiálem v kategorii čističe koberců naleznete níže. Použijte prosím tlačítko "Nové vyhledávání" pro konkrétnější vyhledávání v podkategorii strojů typu čističe koberců, nebo pro hledání další techniky určené k manipulaci s materiálem.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Cleanfix Compact one, Čističe kobercůCleanfix Compact oneObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Celková hmotnost: 47, Vyrobeno ve státě: CH

   Čističe koberců

   Spojené králoství (UK), Preston

   10 475 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie čističe koberců, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie čističe koberců nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie čističe koberců, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).