Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 2

  Použité průmyslové přívěsy

  Kompletní výpis inzerátů strojů pro manipulaci s materiálem v kategorii průmyslové přívěsy naleznete níže. Použijte prosím tlačítko "Nové vyhledávání" pro konkrétnější vyhledávání v podkategorii strojů typu průmyslové přívěsy, nebo pro hledání další techniky určené k manipulaci s materiálem.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka
  • Translyft TL ANH, 2015, Průmyslové přívěsyTranslyft TL ANHObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Typ pohonu: Další, Nosnost: 2500

   Průmyslové přívěsy
   2015
   Švédsko

   38 371 CZK
  • Hubtex SFB 15t (Series 4522), 2014, Průmyslové přívěsyHubtex SFB 15t (Series 4522)Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Typ pohonu: Elektrický, Nosnost: 15000, Volný zdvih: 30, Stavební výška: 70, Zvedací zařízení: Jiné, Kabina: Polokabina, Voltáž baterie: 80, Kapacita baterie: 720, Baterie rok/měsíc: 2014, Délka oblasti nakládky: 565, Šířka oblasti nakládky: 200, Vyrobeno ve státě: DE, Výbava: Nabíječka baterií

   Průmyslové přívěsy
   2014 200 h
   Finsko, Kerava

   2 409 260 CZK
  • Nemůžete najít to, co hledáte? Umístit poptávku

  Mascus umožňuje uživatelům nalezení vhodné použité techniky pro manipulaci s materiálem z podkategorie průmyslové přívěsy, která je k dispozici na prodej.

  Máte-li zájem o některé použité stroje z podkategorie průmyslové přívěsy nabízené k prodeji, zaškrtněte políčko vedle fotografie u inzerátu a přidejte si nabídku do oblíbených, nebo ji porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Zpřesnění výsledků vyhledávání docílíte volbou Nové vyhledávání na začátku stránky. Ve vyhledávacím formuláři můžete vyplnit požadované položky jako značka, model, cena nebo stát. Tím se dostanete rovnou k technice z podkategorie průmyslové přívěsy, která vás konkrétně zajímá.

  Prosím, neváhejte kontaktovat Mascus CZ, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se nákupu a prodeje použítých strojů (např. vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, kontejnerové manipulátory a další použitá manipulační technika).