Počet inzerátů: 1

BMY přepravní technika

Prohlédněte si inzeráty BMY přepravní technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky BMY přepravní technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz přepravní technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • BMY M936A2, 1991, Vyprošťovací vozidla

  BMY M936A2Brutto hmotnost: Ne

  Vyprošťovací vozidla
  1991 40 470 km
  Spojené státy

  436 204 CZK

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii BMY přepravní technika, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie BMY přepravní technika na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie BMY přepravní technika, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.