Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty CCC vozy státních a obecních služeb z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky CCC vozy státních a obecních služeb si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz vozy státních a obecních služeb provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "CCC přepravní technika"
 • CCC LET2, 2000, Popelářské vozy

  CCC LET2Velikost přední pneumatiky: 315/80R22.5, Velikost zadní pneumatiky: 315/80R22.5, Barva: White

  Popelářské vozy
  2000 308 423 km
  Spojené státy, Truck Site

  Nabídněte cenu
 • CCC LET40, 1998, Popelářské vozy

  CCC LET40Barva: White

  Popelářské vozy
  1998 155 070 km
  Spojené státy, Truck Site

  Nabídněte cenu
 • CCC LET2, 1994, Popelářské vozy

  CCC LET2Brutto hmotnost: Ne, Barva: White

  Popelářské vozy
  1994
  Spojené státy, Truck Site

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii CCC vozy státních a obecních služeb, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie CCC vozy státních a obecních služeb na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie CCC vozy státních a obecních služeb, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.