Počet inzerátů: 1

Coles přepravní technika

Prohlédněte si inzeráty Coles přepravní technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Coles přepravní technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz přepravní technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Coles _JINÉ Coles Hydra 30/35T, 1973, Autojeřáby

  Coles _JINÉ Hydra 30/35TKonfigurace náprav: 8x6, Třída emisí: Euro 1 , Další informace: 2004 motor LIAZ (Coles servis nastavec/prodlouzeni TECHNICKY PRUKAZ ID 1381321694

  Autojeřáby
  1973
  Česká republika

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Coles přepravní technika, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Coles přepravní technika na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Coles přepravní technika, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.