Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Crown manipulátory z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Crown manipulátory si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz manipulátory provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Crown přepravní technika"
 • Crown WT 130, Další

  Crown WT130

  Další

  Austrálie

  124 433 CZK
 • Crown 20IMT2090A, Závěsné vysokozdvižné vozíky

  Crown 20IMT2090ANosnost: 1000, Převodovka: Electric, Výška sloupu: 230

  Závěsné vysokozdvižné vozíky

  Austrálie

  210 578 CZK

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Crown manipulátory, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Crown manipulátory na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Crown manipulátory, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.