Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Hatz přepravní technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Hatz přepravní technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz přepravní technika provedete seřazení.
6 Výsledků hledání v "Hatz přepravní technika"
inzeráty/stránka
 • Hatz 2L40C / 2 L 40 C, Motory

  Hatz 2L40C / 2 L 40 COtáčky za minutu: 2500, Válce: 2 cyl., Vyrobeno ve státě: DE

  Motory

  Německo, Emmerich

  Nabídněte cenu
 • Hatz 2L40CH / 2 L 40 CH, Motory

  Hatz 2L40CH / 2 L 40 CHOtáčky za minutu: 1500, Válce: 2 cyl.

  Motory

  Německo, Emmerich

  Nabídněte cenu
 • Hatz Motoren, Motory

  Hatz Motoren

  Motory

  Nizozemí, Heiloo, Nederland

  Nabídněte cenu
 • Hatz Motoren, Motory

  Hatz Motoren

  Motory

  Nizozemí, Heiloo, Nederland

  Nabídněte cenu
 • Hatz 2G40, Motory

  Hatz 2G40

  Motory

  Španělsko

  53 866 CZK
 • Hatz 4L30C (2000 MIN), 2000, Motory

  Hatz 4L30C (2000 MIN)Výkon motoru: 40, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Počet předchozích majitelů: 1, Otáčky za minutu: 2000, elektrické napětí: 24, Válce: 3 cyl., Vyrobeno ve státě: DE

  Motory
  2000
  Nizozemí, Apeldoorn

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Hatz přepravní technika, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Hatz přepravní technika na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Hatz přepravní technika, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.