Počet inzerátů: 2

Hopper přepravní technika

Prohlédněte si inzeráty Hopper přepravní technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Hopper přepravní technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz přepravní technika provedete seřazení.
inzeráty/stránka
 • Hopper Service/Workover Rig GIG, 1973, Vyprošťovací vozidla

  Hopper Service/Workover Rig GIGObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Výkon motoru: , Velikost přední pneumatiky: 425/ 65R22.5, Brutto hmotnost: Ne

  Vyprošťovací vozidla
  1973
  Spojené státy, Bakersfield, CA

  8 381 627 CZK
 • Hopper Service/Workover Rig GXTA, 1974, Vyprošťovací vozidla

  Hopper Service/Workover Rig GXTAObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Výkon motoru: , Velikost přední pneumatiky: 425/ 65R22.5, Brutto hmotnost: Ne

  Vyprošťovací vozidla
  1974
  Spojené státy, Bakersfield, CA

  7 789 011 CZK

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Hopper přepravní technika, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Hopper přepravní technika na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Hopper přepravní technika, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.