Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Multihog dodávky a lehké užitkové vozy z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Multihog dodávky a lehké užitkové vozy si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz dodávky a lehké užitkové vozy provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 1 / 1
inzeráty/stránka
1 Výsledků hledání v "Multihog přepravní technika"
 • Multihog MXC100 Klima Winterdienst 40 km/h, 2014, Další

  Multihog MXC100 Klima Winterdienst 40 km/hVýkon motoru: 101, Barva: orange, Výbava: Klimatizace, Zvláštní úpravy karoserie a podvozku: Zařízení pro tažení přívěsu

  Další
  2014 241 km
  Německo

  2 294 083 CZK

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Multihog dodávky a lehké užitkové vozy, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Multihog dodávky a lehké užitkové vozy na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Multihog dodávky a lehké užitkové vozy, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.