Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Multihog přepravní technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Multihog přepravní technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz přepravní technika provedete seřazení.
1 Výsledků hledání v "Multihog přepravní technika"
inzeráty/stránka
 • Multihog MXC100 Klima Winterdienst 40 km/h, 2014, Další

  Multihog MXC100 Klima Winterdienst 40 km/hVýkon motoru: 101, Barva: orange, Výbava: Klimatizace, Zvláštní úpravy karoserie a podvozku: Zařízení pro tažení přívěsu

  Další
  2014 241 km
  Německo

  2 286 612 CZK

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Multihog přepravní technika, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Multihog přepravní technika na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Multihog přepravní technika, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.