Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty Tiger přepravní technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Tiger přepravní technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz přepravní technika provedete seřazení.
  3 Výsledků hledání v "Tiger přepravní technika"
  inzeráty/stránka
  • Tiger, 1986, Cisternové přívěsy

   TigerBrutto hmotnost: Ne

   Cisternové přívěsy
   1986
   Spojené státy, Madera, California

   415 400 CZK
  • Tiger 8320T7KGN, 2016, Nákladní vozy na přepravu automobilů

   Tiger 8320T7KGNBrutto hmotnost: Ne

   Nákladní vozy na přepravu automobilů
   2016
   Spojené státy, Ada, Oklahoma

   Nabídněte cenu
  • Tiger 8320T7KGN, 2016, Nákladní vozy na přepravu automobilů

   Tiger 8320T7KGNBrutto hmotnost: Ne

   Nákladní vozy na přepravu automobilů
   2016
   Spojené státy, Ada, Oklahoma

   Nabídněte cenu

  Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Tiger přepravní technika, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Tiger přepravní technika na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Tiger přepravní technika, podle toho co vás zajímá.

  Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.