Počet inzerátů: 3

Welger přepravní technika

Prohlédněte si inzeráty Welger přepravní technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Welger přepravní technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz přepravní technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Welger 2x DK 280 W, 2011, Sklápěč

  Welger 2x DK 280 WObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Sklápěč
  2011
  Německo, -

  752 073 CZK
 • Welger DK 280 B, Sklápěč

  Welger DK 280 BObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Typ nápravy: 2

  Sklápěč

  Německo, -

  335 619 CZK
 • Welger DK 120-2, 1981, Sklápěč

  Welger DK 120-2Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Sklápěč
  1981
  Německo, -

  130 085 CZK

Zde je kompletní seznam použité přepravní kategorie nalézající se v podkategorii Welger přepravní technika, která se nabízí na prodej. Máte-li zájem o jakoukoliv použitou techniku z podkategorie Welger přepravní technika na prodej, klepněte na zaškrtávací políčko vedle jeho obrázku a přidejte inzerát do oblíbených, nebo ho porovnejte s jinými zajímavými nabídkami. Pokud chcete zpřesnit výsledky vyhledávání, prosím vraťte se na začátek této stránky a použijte volbu Nové vyhledávání. Následně ve vyhledávácím formuláři můžete vyplnit značku, model, cenu nebo stát požadované techniky z podkategorie Welger přepravní technika, podle toho co vás zajímá.

Máte-li nějaké další otázky týkající se služeb portálu Mascus, neváhejte kontaktovat tým Mascus CZ. Navštivujte Mascus pravidelně, jedině tak vám neuniknou nově přidané inzeráty z kategorie přeprava (např. nákladní auta, tahače, přívěsy, dodávky a užitkové vozy, autobusy a další přepravní technika). Tyto inzeráty jsou totiž aktualizovány každý den.