Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Airpress kompresory a příslušenství z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Airpress kompresory a příslušenství si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz kompresory a příslušenství provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 1 / 1
inzeráty/stránka
1 Výsledků hledání v "Airpress stavební technika"
 • Airpress SCHROEFCOMPRESSOR CO, 2016, Kompresory

  Airpress SCHROEFCOMPRESSOR COObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Výkon kompresoru: 600, Pracovní tlak: 10, Motor: 7.5 pk, Brutto hmotnost: 310, Dopravní rozměry (DxŠxV): 1935x620x1400

  Kompresory
  2016
  Nizozemí

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Airpress kompresory a příslušenství, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Airpress kompresory a příslušenství, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Airpress kompresory a příslušenství, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.