Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Ampac zhutňovací stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Ampac zhutňovací stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zhutňovací stroje provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Ampac stavební technika"
 • Ampac P33, 2007, Další válce

  Ampac P33

  Další válce
  2007 276 h
  Spojené státy, Best Line - Wholesale/Refurb (Gens, AC, Light Towers)

  163 953 CZK
 • Ampac TRENCH ROLLER, Ostatní

  Ampac TRENCH ROLLER

  Ostatní

  Spojené státy

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Ampac zhutňovací stroje, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Ampac zhutňovací stroje, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Ampac zhutňovací stroje, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.