Počet inzerátů: 2

Autocar stavební technika

Prohlédněte si inzeráty Autocar stavební technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Autocar stavební technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stavební technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Autocar ACL64F, 2001, Ostatní

  Autocar ACL64F

  Ostatní
  2001
  Kanada, GDT Trading Ltd

  1 593 614 CZK
 • Autocar NTC-335, 1966, Ostatní

  Autocar NTC-335Výkon motoru:

  Ostatní
  1966
  Spojené státy, Redmond, OR

  124 159 CZK

Zde je kompletní seznam použitých stavebních strojů z podkategorie Autocar stavební technika, které se nabízejí na prodej. Chcete-li přidat inzeráty do oblíbených, nebo porovnat produkty, které vás zaujmou, klepněte na zaškrtávací políčko vedle obrázku použitého stavebního stroje z podkategorie Autocar stavební technika, který se vám zdá zajímavý. Potom vyberte jednu z výše uvedených možností. Chcete-li zúžit výsledky vyhledávání použitých strojů z vybrané podkategorie Autocar stavební technika, nebo změnit váš dotaz, použijte volbu Nové vyhledávání(v horní části stránky).

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat Mascus, protože nové inzeráty nabízející použité nakladače, rýpadlo-nakladače, jeřáby, dempry, nakladače a ostatní silniční a stavební technika se zde objevují každý den.